Продукція

Основною продукцією підприємства є:

Пружини стискування

Пружини стискування - це пружини, розраховані на зменшення довжини під навантаженням. У ненавантаженому стані витки таких пружин не торкаються один одного. Після зняття навантаження пружина відновлює свою форму. Основний вид деформації витків - кручення. Пружини стискування можуть випускатися в різних типах:

  • циліндричні пружини
  • конічні пружини
  • бочкоподібні пружини
  • пружини стискування складної форми

Пружини растягування

Пружини розтягування - розраховані на збільшення довжини під навантаженням. У не навантаженому стані витки пружин розтягування зімкнуті. На кінцях для закріплення пружини є гачки або кільця. Ці пружини сприймають подовжньо-осьове навантаження, що розтягує пружину в цілому. Після зняття навантаження пружина відновлює свою первинну форму. Основний вид деформації витків - кручення. Пружини розтягування виготовляються циліндричної, конічної і бочкоподібної форми з різними типами зачепів :

  • Англійські зачепи
  • Подвійні англійські зачепи
  • Німецькі зачепи
  • Розширені німецькі зачепи
  • Прості зачепи

Пружини кручення

Пружинами кручення  називають пружини, які за характером роботи працюють на скручування і піддаються навантаженню моментом від пари сил, що діють в паралельних площинах, перпендикулярних осі пружини. В основному пружини кручення працюють на вигин. Пружини кручення виготовляються з різним числом витків, кінці пружин можуть мати різноманітні конструкції залежно від вимог, що пред'являються до них.

Пружини для сільгосптехніки

 

Пружини для сільгосптехніки.
Ці пружини мають різну конфігурацію і використовуються в робочих органах комбайнів, сівалок і іншої сільськогосподарської техніки. Виготовляються пружини для вітчизняної техніки виробництва Галещина машзавод, Уманьфермаш, Борекс, Агросоюз і для імпортної техніки - HORSCH, JOHN DEER 7200, GREAT PLAINS, New Holland і інших.

Автомобільні пружини

Автомобільні пружини. Пружини є невід'ємною частиною підвіски як легкових, так і вантажних авто. Вони дозволяють утримувати масу автомобіля, пом'якшують поштовхи і забезпечують плавність ходу транспортного засобу разом з амортизаторами і стойками.

Тарілчасті пружини

Тарілчасті пружини. Це пружний елемент, у формі конусного диска з отвором по центру, призначений для прогину під навантаженням. Основна характеристика тарілчастих пружин - це невелика деформація при великих навантаженнях в мінімальному просторі і малих габаритах пристрою.
Пружини виготовляються як стандартних параметрів так і оригінальних розмірів і конфігурації, згідно з кресленнями або зразками, наданими замовником.
Робимо послуги з обробки металевих виробів в дробеструйной установці. Обробка коленим чавунним дробом. Вартість залежно від складності і площі оброблюваних виробів.

 

 

Пружини розтягування
Пружини кручення
Ліфтові пружини
Тарілчасті пружини
Пружини для сільгосптехніки
Автомобільні пружини
Дробеструйна обробка метала

Вгору

 

КОНТАКТИ

факс:   38 (0532) 59 86 65
моб:+38 (050) 694 29 82
моб: +38(098) 471-44-60

E-mail: strela77@ukr.net

хостинг от freehost.com.ua Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua